Geçenlerde bir arkadaşımla konusu geçti şu üzerine büyük esprilerin döndüğü ev supurgelerinden almış. Hem siliyor hem süpürüyor, evin haritasını çıkardıktan sonra nereye kadar gitmesi gerektiğini öğreniyor, şarjı bitmeye yakınsa hemen şarj yuvasına dönüyor gibi övgü dolu cümleler söyledi. Engellerden belirli bir yüksekliğe kadar atlayabiliyormuş. Fiyatı emsallerine göre çok daha ucuz 1500 TL ye aldığını söyledi. Haznesi dolduğunda telefonuna uyarı veriyormuş bir de…

Temizlik robotu diyince neden gözümde elinde tüylü toz fırçası ile önlük giymiş insanımsı robot geliyor 😄

Bahsettiği marka Xiaomi mi robot vacoom mob essential idi. Bunun üst modelleri de var elbette üst modelini alan arkadaşından tek farkı pahalı olanın daha akıllı olmasıymış. Yaptıkları iş aynı.

Bunun üzerine internette. Bir dizi araştırma ve yakınlarından daha detaylı soruşturma yaptıktan sonra bir marka daha buldum çok övülen. Anker Eufy RoboVac 11Sy diye geçiyor hemen hemen aynı fiyat kullananlar da çok memnun.

Robot süpürge komik

Şimdiye kadar sırf goygoy için alındığını düşündüğüm bu cihazları artık ben de alacağım galiba. Ama arkadaşlarıma kahve ikram etmek ya da çekirdek çitlemek için değil 😁.

İhttps://www.google.com/amp/s/www.izlesene.com/video/robot-supurgeyi-cok-verimli-kullanan-yurdum-insani/10532533/amp

Bir ekleme daha çöp torbalı olan topladığı çöpü biriktiren modelleri şarj ünitesini daha büyük gösterdiği için çok önermiyorlar ama tabi tercih meselesi. Sürekli hazne boşaltmak zorunda kalmak istemiyorsanız çöpü biriktiren modelleri de tercih edebilirsiniz.

temizlik robotu modelleri

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

admin

Çok okuyan işsiz biri

Bunlar da hoşunuza gidebilir