Bu yazıdaki hiçbir bilgi bir kitaptan ya da bir otoriteden alınmamıştır ve kesinlik içermemektedir. Yalnızca yapılan meditasyonların sonucunda duyumsadığım hislere benim yorumumdur. Bu bir kanal mesajı değildir

Merhaba sevgililer. Büyük uyanışa hızla hazırlandığınızı görmek mutluluk verici. Tabularınızı, inançlarınızı bir köşeye koyup gerçekliği özümsemek için verdiğiniz çaba sonuçsuz kalmayacak. Biliyorsunuz anlamak için önyargı ve öğretilmişlikten kurtulmak gerekiyor. Toplum aykırı olanı dışlar ama çoğunluk olacağınız güne hızla yürüyorsunuz.

Bugün size bir olma duygusu ve dünyanın sınırlılıklarından kurtulabilmek için düşüncelerinizi serbest bırakma hakkında bilgi vereceğiz.

Siz bulunduğunuz bu boyutta herşeyi zıttıyla tanımlayıp taraf seçmeye çalışıyorsunuz. Iyi ile kötü ya da kadın ile erkek … Ayrıştımaya çalışmaktan vazgeçtiğinizde varoluşun bütünlüğünü kavrayscaksınız.

Siz beş duyunun fazlasını anlamlandırmakta güçlük yaşıyorsunuz çünkü size bu öğretildi. Şimdi telepati telekinezi durugörü gibi konuları incelerken ‘doğaüstü güçler’ olarak adlandırıyor dolayısıyla bunu doğal olmayan birşey gibi gösterip hala dışlama çabasına giriyorsunuz. Bunlar herkesin sahip olduğu bir yetenektir ama sizden bu duyularınızı kullanmamanız isteniyor. Kendinizi keşfedin, doğalından sahip olduklarınızı görmeye çalışma vakti artık geldi. Her gün birkaç dakika gözlerinizi kapatıp yargısızca beklemeyi deneyin. Düşüncelerinizin sizi esir alıp sakince meditatif hal almanızı engellemesine de takılmayın hiçbirşeye takılmamak sizin için en zor olan. Trafikte takılırsınız sevdiklerinizin sevmediklerinizin söylediklerine takilirsiniz ve öfke huzursuzluk üzüntü gibi düşük frekanslarda gezinirken olan herşeye daha da fazla öfkelenirsiniz. Neden benim başıma geliyor. Neden gelmesin. Sen öfkeliysen, mutsuzsan aceleyle birşeylere yetişmeye çalışırken tüm bunların neden olduğunu sorgulamak için bile zaman ayıramazsan kendine oluşturduğun bu sıkışıklığın içinde hapsolursun. Pek çoğunuz bunu yaşıyor. Sistem sizi sorgulamadan ve hissetmeden yaşamaya hapsediyor. Çünkü sistemi kuranlar bu ilahi gücün farkındalar. Ne hissedersen osun.

Heyecanla ve mutlulukla kendinizi tanımaya ve bütünlük duygusunu anlamaya çalışın. Günlük işlerinizi devam ettirirken ne kadar çok şeyi kategorize ettiğinizin farkına varmaya çalışın. Olayları zıttıyla anlamaya çalışın. Küçük sebeplerle ne çok kişiyi kötü ya da yalancı ya da bunun gibi sıfatla etiketlediğinizi görmüyor musunuz. Yargısızca gözlemlemeyi günlük hayatınıza yerleştirmeye çabalayın. Kapılar adım adım açılacak. Kötü yok iyi yok hepsi sizsiniz. Hepsi biziz…

bohemianne.com

Evet bugünkü notlarım bunlar. Hissettiklerim bunların çok ötesinde ama kelimelerle anlatmak ancak böyle sığ oluyor.

Sevgiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

admin

Çok okuyan işsiz biri

Bunlar da hoşunuza gidebilir