Pedofili bir kimsenin ergin olmayan çocuk veya bebeklere cinsel ilgi duyması anlamına geliyor. Yani bildiğimiz sübyancılık. Çocuklara ilgi duymak yank cinsel çekim duymak yani sapkınlık….

Duvar gazetesinin haberini görünce şok oldum. Yeni bir imam gafı daha yaşanmış. Gazetenin haberinede şöyle yazıyor

İmam Mehmet Şükrü Dörtbudak’ın “Çocuğun kolu, göğsü, bacağı, her tarafı açık, ondan sonra pedofili suçtur. Akımı sen körüklüyorsun. Sen tahrik edici şeyleri ortaya koyarsan…” sözleri tepki çekti.

Haberin devamı daha da büyük gaflarla dolu. Burdan okuyabilirsiniz

İmam bebeklerimizin kolu bacağı açık diye başını yerden kaldıramıyormuş. Bizim bebeklerimiz pedofiliyi körüklüyormuş. Bir çocuğu bir bebeği cinsel obje olarak gören zihin ve ruh hastadır tedavi edilmelidir. Tedavi edilemiyorsa zarar veremeyeceği bir yerde tutulmalıdır. Ne yapalim bebekleri de mi kara çarşafa sokalım tahrik olmayasınız diye.

Pedofili Ne Demek

Pedofili bir cinsel yönelim bozukluğudur. Henüz kadın ya da erkek kimliği edinemeyecek kadar küçük, ergin olmayan bireylere cinsel ilgi duymak demektir. Bebekten veya çocuktan cinsel haz alınmasını nasıl tedavi edebiliriz hiç bilemiyorum. Bilemiyorum gerçekten . Kafasını yerden kaldıramayan imamımızın bir kız çocuğunun kıyafetini tarif edişi beni öyle rahatsizt etti ki

Bütün vücudunun hatları, avret yerinin her tarafı ortada belliyken, daracık ve sımsıkı olan, ten renginde olan, vücudunun her şeyini belli eden bir şeyi Allah aşkına söyleyin giysi olabilir mi, örtünme olabilir mi?”

Çocuğun kolu, göğsü, her tarafı açık, atlet gibi elbiseler, mini etek, bacak açık, ondan sonra pedofili suçtur. Pedofili akımını sen körüklüyorsun.

Pedofili suçtur suç kalacaktır imam efendi. Saygılar

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

admin

Çok okuyan işsiz biri

Bunlar da hoşunuza gidebilir