Online alışveriş

Koronanın hayatımıza getirdiği en büyük kolaylıklardan biri de evden market alışverişinin yaygınlaşması oldu. Bu yazımda online market alışverişlerini inceledim ve bir sıralama yaptım en büyük rahatlığı hangi uygulama getiriyor diye.
6) getir. Buna sizin yorumlarınızı bekliyorum çünkü benim bulunduğum yere servis yapmıyor 🤭


5) iste gelsin, banabi… Bunları aynı başlığa aldım çünkü servislerinin ağı yeterince geniş değil bu yüzden listemize üst sıralarda yer almaktalar…

Online shopping

3) a101 kapıda: En az 75 TL alışverişe servis ücreti kesmiyor. Fakat daha önce bu daha yüksekti diye hatırlıyorum. Her yerde şubesi olduğu için kolay market alışverişi için kullanmak güzel bir seçenek. Aldın aldın, haftanın yıldızları gibi kampanyalardan ve ürün yelpazesinin genişliğinden yararlanmak mümkün

online al

2) Cepte şok: En çok bunu kullandım çünkü a101 in 250 tl ye ücretsiz kargo dediği dönemlerde sadece 75 tl ye ücretsiz servis yapıyordu evlere ve hemen herşey bulunuyordu. Hala da sorunsuz kullanıyorum bu uygulamayı.

  1. Migros: Kesinlikle hem düşük harcamaya evine kargoyu bedava getirmesi ve de kaliteli birçok ürün seçeneği ile en iyi online market alışverişi ev ihtiyaçlarını hızlıca giderebileceğiniz harika bir uygulama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

admin

Çok okuyan işsiz biri

Bunlar da hoşunuza gidebilir