Blog

En Anlamlı Ve En Kalıcı Bebek Şekeri Fikirleri

Hayatımızın o en anlamlı gününe hazırlık yaparken, bebeğimizi görmeye gelecek misafirlerimize küçük hediyeler hazırlamayı da ihmal etmeyiz. Bebeğimizin doğumuna hazırlık aşamasında bizi en çok yoran şeylerden biri de bebek şekeri, bebek magneti, bebek doğum hediyesi seçimidir.

Tomris Ece nin doğumuna yakın ellerimle düğümlediğim makrome anahtarlıkları çiçeksepetinden istettiğim ahşap kutuların içine koyup sunmuştum herkes çok beğendi ve özgün bir hediye oldu mesela.

Bu yollardan geçenlere rehber olması için bu yazımızı hazırladık. Uzun araştırmalar yaptıktan sonra bir liste yaptık. Aynı yoldan geçenlere tavsiye niteliğinde en anlamlı ve kullanışlı bebek şekerleri fikirlerini aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar keyifli hamilelik süreci ve hayırla kavuşma olsun.

Bebek Şekeri Fikirleri

  • Makrome magnet, anahtarlık modelleri: Makrome dolap magnetleri genellikle hoş kokusu ve doğalllığıyla tarçın çubuklarına dekoratif şekilde düğümler atılmış şekilde hazırlanıyor. Doğal görüntüsü ve hoş kokusu ile kimsenin atmaya kıyamayacağı keyifle sergileyeceği bir hediye. Ve Makrome anahtarlıklar da son zamanlarda çok kullanışlı ve doğal

  • Sokak hayvanları için güzel notlarla hazırlanmış bir avuç kedi köpek maması: Bu anlamlı ve nazik düşünceyi geri çevirmek isteyecek birini tanımıyorum. Hem bu sayede bebeğinizin doğumunu kutlamaya gelen misafirlerinize, onların çocuklarına farkındalık aşılamış olacaksınız.

skulet bebek şekeri
  • Minik saksılarda skulent ve kaktüsler: Onlar sizin kıymetlinizi sağlıkla büyütmeniz için dilek ve temennilerini sunarken siz de onlara kıymetli bebek kaktüslerinizi hediye edersiniz.

lavanta kesesi
  • Dolap içlerine koyulabilecek lavanta keseleri: Giysi dolabınızı doğal lavanta kokuları ile zararlılardan da uzak tutabilirsiniz. Harika keseleri ister ellerinizle ister bilen birine yaptırın kalıcı dantel modelleri muhteşem bir hediye olacaktır ve ömürlük kalacaktır. Naftalin devri kapanalı çok oldu değil mi:)

said efe bebek sabunu
  • Kokulu Sabunlar: Efe doğduğunda teyzesi melek kanadının içinde bebek olan bir kokulu sabun yaptırmıştı, tül kesenin içindeki sabunları dolap içi kokusu olarak kullanıyorduk. Ama oğlum aklı ermeye başlayınca çıkartıp baya sabun olarak da kullandık. Siz de bu tasarım sabun türlerinden araştırabilirsiniz.

kütük bardak altlığı
  • Doğal kütük bardak altlığı: Doğal malzemelerle süslenmiş ve bebek ya da nikah şeker olarak süslenmiş ince kütük parçaları kalıcı ve kullanışlı bir hediye. Birçok çeşidini tasarım kütük bardak altlığı diyerek google dan aratabilirsiniz.
butik bebek şekeri

  • Butik kurabiyeler, çikolatalar: Kişiye özel tasarlanmış bu kurabiye veya çikolatalar kalıcı olamasa da yüzlerde gülümseme oluşturuyor.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

admin

Çok okuyan işsiz biri

Bunlar da hoşunuza gidebilir